ÖVRIGT / Diverse / Vägghyllor 9917697
nr 991 7697
Vägghyllor
3 st, modell äldre
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 november 2015
kl 20:33:33
1/11 10:19:05